Dodany: 2010-09-16 08:53:38

Dla wielbicieli rywalizacji - gry sportoweGry sportowe to świetny sposób, żeby spróbować swoich sił w dyscyplinach sprotu, które na codzień są dla nas niedostępne z powodu ograniczeń choćby czysto finansowych. Gracz zyskuje w nich możliwość poprowadzenia na przykład wyścigowego bolidu, którego rzeczywista wartość zazwyczaj znacznie przekracza nasze możliwości. Gry sportowe to szeroka gama produktów.

 

Można w tej kategorii znaleźć gry dotyczące praktycznie każdej dyscypliny sportowej. Rozrywka, którą zapewniają gry sportowe nie jest równoznaczna z aktywnością fizyczną i nie powinna jej zastępować. Twórcom najnowszych kontrolerów udaje się jednak czasem pogodzić obie te, zdawałoby się zupełnie sprzeczne idee.

 

Powstała cała gama gier sportowych, które dzięki aktywnemu kontrolerowi wymuszają na graczu przynajmniej pozory aktywności – zawsze to więcej niż klikanie klawiszy czy ruch komputerą myszką. Najnowsze kontrolery to najbardziej prawdopodobny rozwój tego segmentu gier komputerowych, jak równierz całej wirtualizacji rzeczywistości. Bez tego typu kontrolerów rzeczywistość wirtualna nie będzie dość rzeczywista.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla wielbicieli rywalizacji - gry sportowe
Nick: