Dodany: 2010-09-16 09:15:51

Najlepsze gry – gry dla dziewczynMówiąc o możliwościach gier komputerowych nie należy zapominać o ich podziale pomiędzy obydwie płcie. Tutaj jak nie trudno domyślić się występują gry dla dziewczyn jak i chłopców.

 

W pierwszym przypadku będą to wszelkiego rodzaju ubieranki, gry pozwalające poznać nie tylko anatomię i fizjologię człowieka, ale również uczące jak zachowywać się w sytuacjach związanych z wychowywaniem dzieci. A najnowsze gry dla dziewczyn właśnie to mogą zaoferować swojej grupie docelowej – grupie dziewcząt. Niektóre z tych gier oczywiście mogą być przeznaczone również dla chłopców. W przypadku gier dla kobiet takich jak logiczne, wyścigowe czy chociażby rpg ten podział się zaciera.

 

Dzieje się tak z prostego powodu, którym jest przejmowanie przez kobiety coraz większej ilości męskich zajęć. Czego nie da się powiedzieć o chłopcach. Niezwykle rzadko zauważa się, by chłopcy grali w gry dla dziewczyn, jak to robią właśnie dziewczyny. Wybierają one najczęściej gry sportowe, strategiczne jak również przygodowe, gdyż to właśnie przygoda jest męską domeną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Najlepsze gry – gry dla dziewczyn
Nick: