Dodany: 2010-09-16 09:24:21

Czym są tak naprawdę gry platformowe?Aby odpowiedzieć na pytanie czym są gry platformowe warto zagłębić się w temat tego z czego się ona składa i do jakich innych gatunków gier komputerowych jest podobna. Dla graczy, którzy nieustannie w nią grają jasnym jest, że popularne platformówki to w większej części po prostu gry zręcznościowe.

 

Różnica polega jednak na tym, że gra toczyć się może w wielu różnych lokalizacjach, nie koniecznie więc będzie to zabawa tylko i wyłącznie na jednej planszy. Na niej to właśnie gracz może wcielić się w wiele różnych postaci. Począwszy od osoby, która zajmuje się naprawianiem rur, aż po bohatera, który musi pokonywać liczbę przeszkody.

 

Tutaj gry platformowe są naprawdę uniwersalne i tylko od ich twórców będzie zależeć ich fabuła. Im będzie ona ciekawsza, tym większą ilość sympatyków gry platformowe będą zdobywać. Warto się więc starać, gdyż przemysł związany w bezpośredni sposób z tworzeniem oprogramowania komputerowego jest bardzo dochodowym. Często można się również pokusić o to, aby stać się potentatem w tej branży, pod warunkiem jednak, że będzie się najlepszym w tym co się robi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są tak naprawdę gry platformowe?
Nick: